054-2367979

יעקב כהן 2, ראשון לציון

X

להצעת מחיר משתלמת מלאו פרטים

עיצוב חנות

בין אם החנות שאתם רוצים להקים נמצאת בקניון ובין אם במרחב הפתוח, עיצוב חנות הוא תחום התמחות באדריכלות שמחייב הבנה לא רק בעיצוב כי אם גם במכירות. משרד זוהר לבנון תכנון אדריכלי מומחה במתו פתרונות עיצוב שמשדרגים את מראה החנות שלכם, ומשתמשים בוויזואליות חזקה כדי להגביר את המשיכה של לקוחות לחנות. זוהי התרומה העיקרית של העיצוב לחנות ולעסקים שלכם וכדאי לעשות זאת נכון כדי להבטיח הצלחה ! זיכרו – המכירה התבצעה ברגע שהלקוח נכנס לחנות , השאר תלוי בכם 🙂

למה חשוב עיצוב חנות המשולב עם תפיסה נכונה של שיווק?

 • כל חנות רוצה שלקוחות ידברו עליה לטובה, ועיצוב של המקום יחד עם עיצוב משתנה של חלונות הראווה הוא הדרך הטובה ביותר לקבל פידבקים מלקוחות.
 • עיצוב חנות נכון עושה אותה למקום שנעים להיכנס אליו ורוצים להישאר בו ולבחון את הפריטים המוצעים בו למכירה.
 • יחד עם התצוגות המתחלפות במקרים של חנויות שעובדות לפי עונות, העיצוב עושה את רוב העבודה במשיכת לקוחות ולכן חובה לעשות זאת נכון.
 • אין דבר נורא יותר מחנות שבורחים ממנה בגלל עיצוב לא נעים לעין או כזה שאינו משרת את מטרתו.
 • העיצוב חייב להתכתב עם המטרות של החנות ושל המוצרים הנמכרים בה, כך שעיצוב נכון יכול להעלות מכירה אפילו של מוצר ספציפי.
 • כל מעצב חנות חייב להבין גם במכירות ובשיווק ובטכניקות ויזואליות שמיישמות את הפסיכולוגיה של המכירות.

עיצוב חנות שיביא לכם יותר לקוחות

כשמשרד שעוסק בתכנון אדריכלי מעצב מקום הוא עושה זאת מהיסוד בצורה מעמיקה יותר, ובוחן את המיקום, את נתוני המקום, את הסביבה, את התקציב, את המטרות ואת ההעדפות של בעלי החנות. רק אחר כך הוא ניגש לעבודה. עיצוב חנות מתחיל כאשר הבעלים מבקש את הפרויקט ומציב לפני המתכנן את סדר העדיפויות שלו כאשר גם הטעם שלו נלקח בחשבון, כמובן, כל עוד הוא משרת בצורה המיטבית את החנות ואת מכירותיה. חנות צריכה להיות כזאת שתרצו לחזור אליה ולמצוא את עצמכם ואת מבוקשכם בה בצורה קלה. המשרד מתמחה במציאת הדרך האופטימלית לעצב חנות בהתאם לכל סגנון ותקציב ובמיוחד למגזר העסקי הפרטי.

עיצוב חנות מדויק מתבסס בעיקר על עיצוב חוויית הקניה; חוויה שתעודד את הלקוחות לבצע רכישה. החל ממדפי מוצרים נגישים, עמדת קופה רחבה וידידותית ועד החנות עצמה שתהיה מוארת היטב ובעלת צבעוניות נעימה. עיצוב מוצלח יעניק השראה למבקרים בחנות. מעצבי הפנים המנוסים של משרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב יוכלו לתת פתרון ייחודי לכל חלק בחנות, לייעוד שלו ולכל מערכת החללים המתהווים יחד – לקיום חווית קונה נעימה ואפקטיבית, שתעורר השראה ורצון לקניה ועיצוב שיבדיל את החנות מהמתחרים.

חוויית הלקוח באמצעות עיצוב חנות

 • פעמים רבות, אנחנו רוכשים מוצרים שאנחנו לא באמת צריכים. הסיבה העיקרית לכך היא העיצוב שמושך אותנו להישאר בחנות, לגעת במוצרים המושכים ולקחת אותם הביתה. באמצעות צבעים, מרחבים, תאורה, עיצוב נכון של המדפים, חלון ראווה מוקפד ועוד אלמנטים המייצגים התחשבות בצרכי הלקוח, החנות יוצרת תחושה שנוכל למצוא כאן את מבוקשנו ויותר מכך.
 • ומה לגבי הצבעים? בד"כ נבחר בצבע אחד עיקרי – בהיר, שיתאים לריהוט, ועל הרקע שלו נוכל להבליט אזור אחד חשוב, אליו נמשוך את המבקרים בעזרת צבע מנוגד.
 • עוד אמצעי שבעזרתו נוכל להבליט אזורים רצויים בחנות הוא הצבה על עמדות מובלטות ומוגבהות, עם צבעים עזים וכו', כך שהקונים יימשכו בעצמם אל המוצרים.
 • שימוש באלמנטים נכונים, כמו למשל פינת ישיבה מזמינה, ייתן לקונים תחושה שהם רצויים, שהם מוזמנים להישאר ככל שירצו, כמעט כמו בבית וכשיצאו מהחנות – ירצו לחזור במהרה.
 • עיצוב חכם ייתן לחנות גם ייחודיות ובידול לעומת המתחרים, כך שהחוויה למבקרים בחנות תהיה ברורה ומיוחדת.
 • עיצוב עכשווי מתוכנן למשוך את הקונים להיכנס, להישאר, לבדוק, להתלבט, לגעת, לשבת ולנוח, ולרכוש את המוצרים באופן רגוע ונינוח.

עיצוב הנכס כאטרקציה מרכזית בחוויית הקניה

בסופו של דבר, בחירה במשרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב יעניק לכם עיצוב נכון ומדויק של החנות מבחינת פרופורציות, אפשרות תנועה נוחה, תאורה נעימה, צבעים מושכים וריהוט מתאים. כל אלה יעצימו את חווית הקניה ואת האטרקטיביות של החנות שלכם בעיני הלקוחות.

לפגישת ייעוץ ללא תשלום

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מאמרים נוספים

קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים