054-2367979

יעקב כהן 2, ראשון לציון

X

להצעת מחיר משתלמת מלאו פרטים

אדריכל בתים פרטיים

בזכות שיתוף פעולה עם אדריכל בתים פרטיים ייבנו בהתאם לתכניות – ואתם תגורו בבית חלומותיכם. מתוך הבנה כי ביתנו הוא מבצרנו, המקום המשקף את אופיינו ואליו נחזור מדי ערב בשמחה, חשוב לבצע את מלאכת תכנון הבניה כהלכה. לשם כך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב. משרד זה עוסק בתכנון אדריכלי ובעיצוב פנים. מעבר לכך, המשרד מספק פתרונות איכותיים המותאמים לצורכי הלקוחות – באופן שיסייע להם ליהנות ממרחב מחייה נעים ואיכותי לאורך שנים ארוכות.

לפנות אל אדריכל בתים פרטיים לצורך ביצוע המשימה

איכות חיים גבוהה נמדדת בהתאם להיבטים שונים – כאשר בנייתו של בית פרטי הינה דוגמא בולטת לכך. החל מכמות החדרים הדרושים לכם ולמשפחתכם, חלוקת המרחב הביתי, בחירת הסגנון העיצובי של החלל לצד בחינת נתונים נוספים – על מנת להגשים את החזון שלכם, יש לפנות אל אדריכל מנוסה ומקצועי. יחדיו, תוכלו להתחיל במלאכת בניית הבית הפרטי כראוי.

כאשר אנו מדברים על עבודה משותפת עם אדריכל לצורך בניית בתים פרטיים, הכוונה היא ראשית לתהליך תכנון ועיצוב הנכס. כלומר, על ידי הבנת הצרכים של הלקוח, המתבססים על שגרת היום-יום שלו, כמו גם האופי שלו וטעמו האישי. בהמשך, יש לקחת בחשבון את עיצוב פנים הבית, שימוש בחומרי גלם איכותיים, בחינת המרחב החיצוני של המבנה וכן הלאה.

כמו כן, על מנת לקדם את תהליך הבניה, על האדריכל להכין את ההדמיות התלת-ממדיות ולקבל את אישור הלקוח, לקדם את התכנית ותהליך הבניה אל מול הרשויות המקומיות ועוד. לאור תפקיד מכריע וחשוב זה, עליכם לחפש אחר אדריכל בעל הכשרה וניסיון מקיפים. כמו כן, רצוי שתהיה ביניכם כימיה והבנה – שכן היבטים אלו ישפיעו לטובה על תהליך העבודה.

אדריכל בתים – חשיבה רעננה ויצירתית למתן מענה לדרישות הלקוח

החל מתכנון בתים פרטיים, בנייה ועיצוב משרדים וחנויות ועד עיצוב מבנים והשחת הנכס – זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב מספק מגוון שירותים מתקדמים. זאת ועוד, תוך חשיבה רעננה ויצירתית המותאמת לדרישות וצרכי הלקוח.

 אדריכל בתים פרטיים - זוהר לבנון אדריכלות ועיצוב

 

אדריכל לתכנון בית פרטי

מעוניינים לבנות את בית חלומותיכם? מתלבטים מהיכן להתחיל? זהו השלב לפנות אל אדריכל לתכנון בית פרטי. זאת משום שמומחה זה ילווה אתכם שלב אחר שלב עד קבלת התוצאה הרצויה. החל מהגדרת הציפיות, תיאום בקשות מיוחדות, יצירת התכנון הטכני, כמו גם עבודה אל מול הקבלן ומתן שירותי עיצוב פנים – עם זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב תקבלו מענה מדויק. משרד זה מנהל תהליך עבודה יסודי ומוקפד מול הלקוח, תהליך לאורכו הוא מאפיין, מנתח ועונה על צרכי הלקוח על הצד הטוב ביותר.

אדריכל לתכנון בית פרטי – להקפיד על עבודה מקצועית לאורך כל הדרך

מאז היותנו ילדים, אנו מדמיינים את הבית בו נגור ונגדל בתוכו את משפחתנו. עבור כל אחד ואחת מדובר בחזון שונה. עם זאת, על עובדה אחת אין כל וויכוח: על מנת להגשים את החלום ולהפוך אותו למציאות, עלינו לפנות אל אדריכל לתכנון בית פרטי. זאת משום שבזכות פגישת ייעוץ עם האדריכל, נוכל לבטא את החזון האישי שלנו כמו גם את צרכינו וטעמנו – ולקבל מענה מהאדריכל כיצד נוכל להגשים זאת. כמו כן, מומחה זה יעניק רעיונות משל עצמו גם כן, רעיונות המסתמכים על ניסיונו והידע הנרחב שלו.

בהמשך, ולאחר הכנת תכנית העבודה לבנייה, האדריכל ימסור את התכנית למסירה כמו גם ילווה אתכם בהמשך תהליך העבודה. היבט זה כולל, בין היתר, עבודה שוטפת אל מול הקבלן. הרי איש מקצוע זה הוא שמוציא את התכנון האדריכלי לפועל. בהתאם, האדריכל יוודא כי הביצוע תואם את התכנית – וכי מתקבלת התוצאה הראויה ביותר.

כמו כן, ניתן להסתייע בשירותיו של האדריכל גם לצורך עיצוב פנים הבית. שואפים ליצור הרמוניה עיצובית בנכס? מדמיינים את החדרים השונים באופן מסוים? בזכות זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב תתקבל עבודת עיצוב פנים מוקפדת ויצירתית.

ליהנות מפירות העבודה של אדריכל לתכנון בית פרטי

תכנון בית פרטי הוא לא עניין של מה בכך, כאשר סיוע, ייעוץ וליווי של אדריכל מנוסה יקדם אתכם במטרתכם: לגור בבית חלומותיכם. אם גם אתם מתעניינים בשירות מסוג זה, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב.

 

אדריכל בתים פרטיים מומחה

 

אדריכלות מודרנית בתים פרטיים

אם אתם בעלי בית פרטי ומתחברים לסגנון העיצוב המודרני בוודאי אתם מתעניינים בתחום אדריכלות מודרנית בתים פרטיים. אדריכלות מודרנית זו מתבססת על עקרון הפשטות והאלגנטיות תוך הדגשת קווים נקיים, צורות ושילוב בין חומרי גלם שונים כמו מתכת, אבן ועץ. נתן לומר הסגנון האדריכלות המודרני מתאפיין במינימליזם מסוים, אך אין במונח "מינימליזם" חוסר תחכום, תכנון מדויק ויצירתיות. אדריכל מודרני מנוסה ומקצועי ידע לתכנן עיצוב מודרני המכיל שילובים של חומרי גלם יצירתיות ותחכום, זוהר לבנון- אדריכלות ועיצוב הוא בדיוק האדריכל הנכון שידע לתכנן חלל מודרני מעניין ומתוחכם.

אדריכלות מודרנית בתים פרטיים: אלוהים נמצא בפרטים הקטנים

כאשר אדריכל ומעצב מנוסה נכנס לפרויקט של אדריכלות מודרנית בתים פרטיים יש לקחת בחשבון כי מה שהופך בית מודרני למרשים ויפה במיוחד הם הדקויות הקטנות, כמו שנאמר: אלוהים נמצא בפרטים הקטנים. אותם דקויות כגון שילוב של חומרי גלם וטקסטורות, משחק עם קווים. צורות וקומפוזיציה נכונה בחלל יהפכו בית יפה לבית חלומי. אך עדיין עבודתו של מעצב ואדריכל טוב בתחום האדריכלות המודרנית בבתים פרטיים היא לדעת איך להעניק לבתים פרטיים גם תחושה חמימה ורכה המשרה רוגע ושלווה על הנוכחים בחדר (בכל זאת לא כולם רוצים לגור במוזאון), לכן תפקידו של האדריכל טוב הוא לא רק כוללים עיצוב אלגנטי ומדויק אלה גם הקשבה לצרכי הלקוח.

למה זוהר לבנון אדריכלות ועיצוב הוא המעצב המושלם בעבורכם?

כאמור כאשר מדובר מאדריכלות מודרנית הדקויות, הפרטים הקטנים, הסימטריה וההקשבה ללקוח הם החשובים מכל. על מנת לבחור באדריכל שכזה אלמנט הניסיון הוא חשוב מעין כמותו. משרדו של זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב הוא משרד מנוסה, מקצועי אשר ביצע שלל פרויקטים מסוג האדריכלות המודרנית ומתמקצע בעיקרו בסגנון עיצוב זה. על כן זוהר לבנון הוא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להפוך את הבית הפרטי שלכם למעוצב בסגנון מדרני באופן המיטבי ביותר. 

 אדריכלות מודרנית בתים פרטיים - אדריכל זוהר לבנון

אדריכל בתים פרטיים – תכנון, עיצוב ושיפוץ מן היסוד

אם אתם מתכננים לשפץ או לבנות בית פרטי בוודאי אתם מחפשים אדריכל בתים פרטיים. אדריכל זה מתמקד בעיקרו בעיצוב, שיפוץ ותכנון של מבנים בגובה של עד שני קומות, כגון: וילות, קוטג'ים, וחנויות. פרויקטים אדריכלים אלו נחשבים "קטנים" יותר מפרויקטים אדריכליים המכילים מספר רב של מפלסים אך עדיין מדובר בפרויקטים מורכבים הנוגעים בכל האספקטים של תחום הבנייה החל מהליך הרגולציה ותנאים לקבלת ההיתר ועד לתכנון כיווני אוויר ושמש. לכן חשוב מאוד לבחור באדריכל ומעצב מנוסה בעל שנים של ניסיון.

אדריכל בתים פרטיים – שלושה אלמנטים שלא מוותרים עליהם בבחירת האדריכל

  1. ניסיון- ללא ספק אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת אדריכל בתים פרטיים הוא בחירת אדריכל מנוסה. כאשר אנו נכנסים לפרויקט מורכב כמו תכנון או שיפוץ נדרש ניסיון בכל ההיבטים החל מעמדת המבנה, חלוקת החצר תוך התחשבות בכיווני אוויר, רוחות וכיווני השמש. וכמובן גם בהיבט של שכנים קיימים או עתידיים. חשוב להדגיש כי אדריכל מנוסה יכול כבר לחזות מראש "בעיות" עתידיות (לדוגמא הפרשי גבהים וקרקע וגבול בניה של השכן) וכך לתת פתרון עוד בהליך התכנון אשר יחסוך זמן רב וכסף.
  2. שירותיות ואווירה נעימה- חשוב לזכור כי כאשר אתם מתכננים בית או משפצים בית אתם עומדים לקראת פרק חשוב בחייכם ואפילו מגשימים חלום. מאוד חשוב כי האדריכל שלכם יהיה נעים לשיחה וקשוב.
  3. התאמה לרצונות ודרישות הלקוח- חשוב לבחור אדריכל קשוב וסבלני אשר יבין את צרכיכם ורצונותיכם על מנת שיצליח להגשים בעבורכם את חלומותיכם.

זוהר לבנון- מנוסה, שירותי וקשוב לצרכי הלקוח

 אדריכל בתים פרטיים מתמקד בתכנון ועיצוב של מפלסים בגובה של עד שתי קומות, אך עדיין מדובר בפרויקטים מורכבים הדורשים אדריכל מקצועי ומנוסה. זוהר לבנון הינו אדריכל מקצועי בעל ניסיון של שנים, קשוב לצרכי הלקוח, סבלני ונעים. להכרות ותאום פגישה בזוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב צרו קשר במייל או התקשרו.

לפגישת ייעוץ ללא תשלום

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מאמרים נוספים

קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים