054-2367979

יעקב כהן 2, ראשון לציון

X

להצעת מחיר משתלמת מלאו פרטים

איך לבחור קבלן טוב

למצוא קבלן טוב זה כמו למצוא אישה טובה. צריך מזל וצריך שכל. יש הרבה קבלנים טובים בחוץ אך לצערנו יש גם הרבה חאפרים. ולרוב לא נעים להודות של הרוב הקבלנים הטובים שהם עצמאיים מתמעטים זאת מהסיבה עצם היותם טובים. לרוב הם יקשיבו ללקוח ויתנו יותר להתחשבן על כל שקל בזבזו עוד כמה שעות רק בשביל לסיים את העבודה יפה יותר ואסתטי יותר. התברר שגישה כזו היא לא כלכלית גרמת להם להפסדים. לכן אם אנחנו רוצים גם וגם- בעצם עלינו למצוא את הקבלן שהוא יציב כלכלית יודע לנהל טוב ועדיין נשאר בו הניצוץ של הרצון לראות את העבודה המושלמת בסוף הדרך ולהנות מה התוצאה יחד עם המחמאות וההמלצות שיגיעו לאחר מכן.

 קבלן שאכפת לו מהעבודה ומהלקוח ישאל הרבה שאלות, גם אם זה נראה מוקדם מדי להתעסק בדברים האלה שהוא שואל ואתם ממהרים להגיע למסקנות ולשמוע את המחיר שלו עדיף שישאל שאלות לפני הביצוע מאשר שיחליט על דעת עצמו אחר כך.

הרבה שאלות מצד הקבלן מעיד על הגדלת ראש והערכות נכונה מראש, ככה הוא קורא אותכם את הרצונות שלכם וצופה איפה לתת לכם יותר וכך לספק את הצרכים שלכם יותר נכון.

לעיתים נדמה שקבלן כזה שאכפת לו איתן הצעת מחיר יותר גבוהה מאחרים שבאים ואומרים תכלס , אבל כל בעל מקצוע וכל מבקש עבודה רוצים ששני הצדדים יהיו מרוצים – שלא יבצר מצב שהקבלן נתן יותר ממה שהוא קיבל והגיע לסיטואציה שהוא מרגיש שהוא מפסיד. סיטואציה כזו עלולה להוביל לחיסכון במקומות הקטנים לזלזול ורצון לסיים את העבודה כמה שיותר מהר דבר שמשאיר טעם רע אצל מזמין העבודה (הלקוח).

אני במשרד זוהר לבנון אדריכלות נוכל להמליץ לכם על הקבלן המתאים לסוג העבודה שלכם – אם זה קבלן בניין אם זה קבלן גמר , קבלן שיפוצים או קבלן מפתח  –  וכל דבר שאתם צריכים.

לפגישת ייעוץ ללא תשלום

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מאמרים נוספים

קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים