054-2367979

יעקב כהן 2, ראשון לציון

X

להצעת מחיר משתלמת מלאו פרטים

האם לקחת יועץ תאורה – מתי כדאי 

בשנים האחרונות יש כל כך הרבה אפשרויות ליישום תאורה נקודה אם זה בסוג הגופים אם זה בסוג העסק סוג החלל סגנון ועוד הרבה פרמטרים שונים שבשביל האם צריך לתכנן את התאורה באופן ייחודי ושונה. לדוגמא – במטבח בבית נשים תאורה מפורשת וחזקה ; במטבח בעסק / תאורה במטבחון – נשים תאורה אלגנטית ממוקדת + אור רך לחלל ; ובפינת העבודה הבייתית נשים תאורת אווירה קירית שהיא לא מרכזית ולא מסנוורת ומנורת קריאה על השולחן או המידוף לפי הצורך.

כבר הרבה שנים שתכנון תאורה הפך למקצוע של ממש.

ישנם גופים מקצועיים שנותנים ייעוץ באופן מפורט שיורד לרמת נוסחאות מתמטיות בכדי להגיע לרמות תאורה רצויות בכל נקודה ונקודה בחלל אם זה אולמות אירועים אם זה איצטדיונים הומי אדם ואם זה תצוגות אופנה או אקזיביטים במוזיאונים.

מניסיוננו הרב בתכנון תאורה עבור גופים ציבוריים משרדים בתי עסק מסעדות וחנויות אני יודעים כיצד לחלק את עוצמת התאורה כיצד לבחור את סוג הגוף ואת סוג הנורה לכל נקודה ונקודה בשביל להדגיש את מה שאנחנו רוצים בחלל.

בכל גוף תאורה שמגיע מהספק ידוע יש מפרט שבו רשום כמה lumen הנורה מפיקה בכמה וואט היא משתמשת וישנן חישובים לחישוב משוערך לכמות האור המסוכם שיתקבל עם כל הגופים יחד. גם בעיצוב תאורה כמו בעיצוב הבית אנחנו רוצים לעשות איזון וחלוקה לאזורים לכן יש לבחור גופי תאורה מתאימים שיתנו את המענה ואת הדגש לכל מקום במשרד במסעדה או בבית. תאורה מרכזית תהווה בעיקר להתמצאות וביחד או לחוד תאורה ממוקדת שאת הדגיש ותבליט את מה שנבחר. *לדוגמא – בכניסה לחנות לא לשטוף את כל החלל בעוצמה מקסימאלית בשביל להשאיר מקום לאור ששם דגש על קיר עם מוצרים בחנות עולה קיר מעוצב עם הדף לינוי בבית.

ישנו גם נושא תאורה שקועה בגבס שעברה נדרש לבצע עבודות מקדימות ותכנון מראש. לא ממליץ כלל להיכנס לעבודות מסוג זה ללא תכנון מקדים על ידי מעצב פנים או יועץ תאורה. היתרונות תאורה שקועה ( בתקרות גבס או אפילו בקירות) ‏hm שהם משאירים את החלל פתוח אסתטי ונקי ומתאימים לסגנון מודרני. אך גם ניתן לשלב תאורה שקועה בסגנונות אחרים כמו סגנון קלאסי ואפילו סגנון עיצוב פרובנס על ידי ספוטים וזאת על מנת להדגיש את העיטורים והפרטים שיש בקיר נגרות או בפיסול.

אם גם אתם מתלבטים כיצד לתכנן ולעצב תאורה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל יעוץ מקדים בכדי לעשות סדר ולקבל את התוצאה שאתם רוצים, המלצות על סוג התאורה ספק תאורה ואופן ביצוע תאורה

לפגישת ייעוץ ללא תשלום

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מאמרים נוספים

קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים