054-2367979

יעקב כהן 2, ראשון לציון

X

להצעת מחיר משתלמת מלאו פרטים

עיצוב דירות יוקרה

כל דירה צריכה את המגע המתאים לה כדי להיראות הכי טוב שאפשר במסגרת הנתונים שלה והדרישות של בעיה. אחת הדרישות המאתגרות ביותר היא עיצוב דירות יוקרה משום שהן בעלות תקציב שמאפשר כמעט הכל, אבל מחייבות לשמור על מאפיינים שלא יפגעו במראה הייצוגי והאלגנטי שלהן. משרד זוהר לבנון תכנון אדריכלי מודע היטב לדרישות ולציפיות של בעלי דירות יוקרה לא להגזים בעיצוב ולשמור על הקו הנכון של הטעם הטוב. הניסיון שלו בעיצוב דירות יוקרה רבות מדבר בעד עצמו ומוכיח את הסגנון הייחודי שלו.

תכנון מוקפד לפי המאפיינים של הבית והדירה

  • עבודה עם חומרים וטכנולוגיות מודרניים ועדכניים בלבד, כולם עומדים בתקנים ואיכותיים.
  • ידע רב בעבודה על עיצוב דירות יוקרה יבואו לידי ביטוי במקומות שונים בבית כשכל הגורמים מותאמים לטעמו של הלקוח יובילו אתכם לתוצאה שתמיד רציתם. 
  • תכנון אבסולוטי מהפרט הראשון עד האחרון של התמונה הכוללת, כולל כל הפרטים הקטנים והחבילה של השירותים שניתנים לכל פרויקט.
  • התאמה למיקום הגאוגרפי , לנתונים הטבעיים של הדירה ולמיקומה בבניין, לאורח החיים של הבעלים ולדרישות שלו, לטעם ולסגנון ולמאפיינים שאובחנו במהלך התכנון.
  • עבודה אסטטית ומוקפדת גם בזמן התכנון וגם בשלב הביצוע.
  • ליווי הפרויקט ופיקוח על הקבלנים והספקים עד מסירת המפתח לדיירים לאחר סיום עבודות העיצוב.

למה הכוונה כשאומרים עיצוב פנים דירות יוקרה?

עיצוב דירות מהמעמד המסוים הזה מחייב בדרך כלל מראה שיוכל לעמוד בכבוד בכל התנאים והדרישות של מי שחי בהן. זהו סגנון חיים שמחייב אירוח וייצוגיות ולכן גם האלמנטים העיצוביים שלו חייבים להיות מוקפדים מאוד. בדרך כלל, מדובר בעיצוב אלגנטי שאינו מתפשר על זליגות למיניהן של אלמנטים שונים שאינם תואמים קו זה. חובה שיהיה טעם טוב לאדריכל וחובה שיידע גם למצוא בדיוק את כל האבזור והריהוט שנחות לכך במוקמות הנכונים. טעם טוב ויוקרתי לא מחייב תקציב גבוה במיוחד אלא הקפדה על איכות במקום כמות ועל מראה על זמני שמתאים בצורה קלאסית בדרך כלל לטעם של בעלי הבית.

לפגישת ייעוץ ללא תשלום

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מאמרים נוספים

קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים