054-2367979

יעקב כהן 2, ראשון לציון

X

להצעת מחיר משתלמת מלאו פרטים

עיצוב חנות

בין אם החנות שאתם רוצים להקים נמצאת בקניון ובין אם במרחב הפתוח, עיצוב חנות הוא תחום התמחות באדריכלות שמחייב הבנה לא רק בעיצוב כי אם גם במכירות. משרד זוהר לבנון תכנון אדריכלי מומחה במתו פתרונות עיצוב שמשדרגים את מראה החנות שלכם, ומשתמשים בוויזואליות חזקה כדי להגביר את המשיכה של לקוחות לחנות. זוהי התרומה העיקרית של העיצוב לחנות ולעסקים שלכם וכדאי לעשות זאת נכון כדי להבטיח הצלחה ! זיכרו – המכירה התבצעה ברגע שהלקוח נכנס לחנות , השאר תלוי בכם 🙂

למה חשוב עיצוב חנות המשולב עם תפיסה נכונה של שיווק?

 • כל חנות רוצה שלקוחות ידברו עליה לטובה, ועיצוב של המקום יחד עם עיצוב משתנה של חלונות הראווה הוא הדרך הטובה ביותר לקבל פידבקים מלקוחות.
 • עיצוב חנות נכון עושה אותה למקום שנעים להיכנס אליו ורוצים להישאר בו ולבחון את הפריטים המוצעים בו למכירה.
 • יחד עם התצוגות המתחלפות במקרים של חנויות שעובדות לפי עונות, העיצוב עושה את רוב העבודה במשיכת לקוחות ולכן חובה לעשות זאת נכון.
 • אין דבר נורא יותר מחנות שבורחים ממנה בגלל עיצוב לא נעים לעין או כזה שאינו משרת את מטרתו.
 • העיצוב חייב להתכתב עם המטרות של החנות ושל המוצרים הנמכרים בה, כך שעיצוב נכון יכול להעלות מכירה אפילו של מוצר ספציפי.
 • כל מעצב חנות חייב להבין גם במכירות ובשיווק ובטכניקות ויזואליות שמיישמות את הפסיכולוגיה של המכירות.

עיצוב חנות שיביא לכם יותר לקוחות

כשמשרד שעוסק בתכנון אדריכלי מעצב מקום הוא עושה זאת מהיסוד בצורה מעמיקה יותר, ובוחן את המיקום, את נתוני המקום, את הסביבה, את התקציב, את המטרות ואת ההעדפות של בעלי החנות. רק אחר כך הוא ניגש לעבודה. עיצוב חנות מתחיל כאשר הבעלים מבקש את הפרויקט ומציב לפני המתכנן את סדר העדיפויות שלו כאשר גם הטעם שלו נלקח בחשבון, כמובן, כל עוד הוא משרת בצורה המיטבית את החנות ואת מכירותיה. חנות צריכה להיות כזאת שתרצו לחזור אליה ולמצוא את עצמכם ואת מבוקשכם בה בצורה קלה. המשרד מתמחה במציאת הדרך האופטימלית לעצב חנות בהתאם לכל סגנון ותקציב ובמיוחד למגזר העסקי הפרטי.

עיצוב חנות מדויק מתבסס בעיקר על עיצוב חוויית הקניה; חוויה שתעודד את הלקוחות לבצע רכישה. החל ממדפי מוצרים נגישים, עמדת קופה רחבה וידידותית ועד החנות עצמה שתהיה מוארת היטב ובעלת צבעוניות נעימה. עיצוב מוצלח יעניק השראה למבקרים בחנות. מעצבי הפנים המנוסים של משרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב יוכלו לתת פתרון ייחודי לכל חלק בחנות, לייעוד שלו ולכל מערכת החללים המתהווים יחד – לקיום חווית קונה נעימה ואפקטיבית, שתעורר השראה ורצון לקניה ועיצוב שיבדיל את החנות מהמתחרים.

חוויית הלקוח באמצעות עיצוב חנות

 • פעמים רבות, אנחנו רוכשים מוצרים שאנחנו לא באמת צריכים. הסיבה העיקרית לכך היא העיצוב שמושך אותנו להישאר בחנות, לגעת במוצרים המושכים ולקחת אותם הביתה. באמצעות צבעים, מרחבים, תאורה, עיצוב נכון של המדפים, חלון ראווה מוקפד ועוד אלמנטים המייצגים התחשבות בצרכי הלקוח, החנות יוצרת תחושה שנוכל למצוא כאן את מבוקשנו ויותר מכך.
 • ומה לגבי הצבעים? בד"כ נבחר בצבע אחד עיקרי – בהיר, שיתאים לריהוט, ועל הרקע שלו נוכל להבליט אזור אחד חשוב, אליו נמשוך את המבקרים בעזרת צבע מנוגד.
 • עוד אמצעי שבעזרתו נוכל להבליט אזורים רצויים בחנות הוא הצבה על עמדות מובלטות ומוגבהות, עם צבעים עזים וכו', כך שהקונים יימשכו בעצמם אל המוצרים.
 • שימוש באלמנטים נכונים, כמו למשל פינת ישיבה מזמינה, ייתן לקונים תחושה שהם רצויים, שהם מוזמנים להישאר ככל שירצו, כמעט כמו בבית וכשיצאו מהחנות – ירצו לחזור במהרה.
 • עיצוב חכם ייתן לחנות גם ייחודיות ובידול לעומת המתחרים, כך שהחוויה למבקרים בחנות תהיה ברורה ומיוחדת.
 • עיצוב עכשווי מתוכנן למשוך את הקונים להיכנס, להישאר, לבדוק, להתלבט, לגעת, לשבת ולנוח, ולרכוש את המוצרים באופן רגוע ונינוח.

עיצוב הנכס כאטרקציה מרכזית בחוויית הקניה

בסופו של דבר, בחירה במשרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב יעניק לכם עיצוב נכון ומדויק של החנות מבחינת פרופורציות, אפשרות תנועה נוחה, תאורה נעימה, צבעים מושכים וריהוט מתאים. כל אלה יעצימו את חווית הקניה ואת האטרקטיביות של החנות שלכם בעיני הלקוחות.

עיצוב פנים חנויות

עיצוב פנים חנויות

חולמים לפתח עסק חדש? חלק בלתי נפרד מכך כולל הליך עיצוב פנים חנויות. הרי ההבדל העיקרי שהופך חנות רגילה למצליחה הוא חווית המשתמש שהיא מציעה לקהל לקוחותיה. מעבר לכך, על חלל החנות להיות נוח ונגיש גם לעובדים בתוכו. שני היבטים אלו יחדיו ייצרו, ללא ספק, תחושה מרשימה והרמונית הרואה את טובת המבקרים והעובדים – ושמה אותם במקום הראשון. כדי לקבל ייעוץ בתחום עיצוב פנים בחנות שלכם, מומלץ להיפגש עם זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב. אל הפגישה רצוי להגיע לאחר שביצעתם צפי ותקציב מוגדרים. יחדיו, ניתן יהיה לקדם את תהליך העבודה לשביעות רצונכם.

עיצוב פנים חנויות – לתאם ציפיות ולהשקיע מחשבה

הקמת עסק חדש ופתיחתה של חנות הם לא עניין של מה בכך. הרי זהו שלב בו אתם, סף-סוף, זוכים להגשים את חלומותיכם – ולצאת לדרך עצמאית. עם זאת, נדמה כי ישנם יותר ויותר מנהלי חנויות הממהרים לפתוח את העסק שלהם – מבלי להקדיש מחשבה רבה לעיצוב חלל החנות. נדגיש כי שלב זה הינו מכריע ביותר, משום שהוא קובע, בין היתר, את חווית הלקוח – והאם הוא יבחר להישאר בחנות ולהתרשם ממוצריה.

על מנת ליצור קונספט ייחודי בחנות, שפה בפני עצמה שתיצור את הייחוד הרצוי על פני החנויות האחרות, יש להקדיש מחשבה רבה בכל הנוגע אל עיצוב פנים חנויות. לאורך תהליך הייעוץ מול האדריכל ומעצב הפנים, יהיה עליכם לדון במספר דגשים חשובים:

 • התקציב העומד לרשותכם
 • הסגנון העיצובי המסקרן ביותר בעיניכם
 • מהם לוחות הזמנים העומדים לרשותכם

בזכות היבטים אלו ואחרים, ניתן יהיה להתקדם לשלב הבא בתהליך העבודה – ולעצב את החנות על הצד הטוב ביותר.

ליצור את התוצאה הרצויה

יתרונותיו של תהליך עיצוב הפנים של חנויות הינו משמעותי ביותר. כך, ניתן יהיה להשפיע על תהליך הקנייה של הלקוחות, לייעל את עבודת הצוות של החנות ועוד. בזכות שיתוף פעולה עם זוהר לבנון – משרד אדריכלות ועיצוב תגיעו לתוצאה הרצוי, ללא כל צל של ספק.

מעצב חנויות מקצועי ביותר

מעצב חנויות

עיצוב חנות נכון הוא עיצוב הפועל בשני אלמנטים עיקריים אשר מטרתם היא למשוך לקוחות ולגרום ללקוחות להישאר יותר זמן בחנות על מנת למכור יותר סחורה. אך נתן לומר שאלמנט הראשון הוא מיתוג ועיצוב החנות באופן אסתטי ומזמין עבור הלקוח, ואילו האלמנט השני הוא פסיכולוגי. זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב, הינו מומחה בתחום עיצוב החנויות אשר ישמח לתת לכם שירות על מנת להפיק את המיטב מהעסק שלכם.

עיצוב חנות: שילוב של מיתוג נראות וטכניקות פסיכולוגיות

עיצוב חנות נכון משדר על איכות הסחורה: שאלתם את עצמכם פעם למה חנות צעצועים מסוימת  נחשבת יוקרתית ו "איכותית" יותר מאשר חנות צעצועים אחרת? הרי מדובר לרוב באותה הסחורה אשר מיובאת מחו"ל. התשובה כמובן היא בדרך בה חנות א' מתגה את עצמה מחנות ב'. כאשר אנו נכנסים למקום מעוצב ויפה מבחינה ויזואלית ואסתטית, אוטומטית אנו חושבים כי מדובר בסחורה איכותית יותר מאשר בחנות הנראית מוזנחת ולא מטופחת.

עיצוב חנות נכון מספר סיפור ללקוח: לעיצוב החנות יש השפעה ישירה על המסר שאנו מעבירים ללקוח. כך למשל עיצוב באלמנטים של עץ וצבעים ירוקים יעבירו מסר של בריאות וטבע, ואילו זאת עיצוב בצבעים כהים בשילוב חומרי גלם כגון זכוכית ומתכות, ישדרו מסר של יוקרתיות ואקסקלוסיביות ללקוח.

טכניקות פסיכולוגיות: אם תחשבו על הפעם האחרונה שבקרתם בסופר ועשיתם קניות לבית, תזכרו כי דווקא מה המוצרים שהכי הייתם צריכים היו ממוקמים בסוף החנות. כך למשל מדפי החלב והלחם ממוקמים בסוף החנות ואילו מדפי הממתקים והחטיפים במרכז, מדוע? הסיבה היא פסיכולוגית. כאשר הדברים הנחוצים ממוקמים בתחילת החנות הלקוחות יצאו מהר יותר, אבל כאשר הלקוח מתבקש לגשת לסוף החנות על מנת לקחת את המוצרים שהוא נזקק אליהם הוא יכול בדרכו אל המוצר להבחין בעוד מוצרים שאינו היה בהכרח זקוק להם מלכתחילה ולרכוש אותם. עיצוב נכון של חנות זהו עיצוב שיגרום ללקוח להישאר הרבה יותר זמן בחנות ובתקווה שיירכש יותר.

מעצב חנויות טוב הוא מעצב שיגרום ללקוחות להישאר הרבה זמן בחנות

מעצב חנויות טוב יודע לשלב טכניקות מיתוגיות, אסתטיות ופסיכולוגיות על מנת למשוך לקוחות ולהשאיר אותם דמן ממושך יותר בחנות. זוהר לבנון- משרד אדריכלות ועיצוב, הינו מעצב חנויות מנוסה וותיק עם ידע מקצועי נרחב. נשמח לעמוד לרשותכם, צרו קשר באמצעות הטופס ליצירת הקשר באתרנו או התקשרו.  

לפגישת ייעוץ ללא תשלום

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מאמרים נוספים

קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים