054-2367979

יעקב כהן 2, ראשון לציון

X

להצעת מחיר משתלמת מלאו פרטים

תכנון וילות

בית פרטי הוא שילוב אישי ומשפחתי של חלומות, פנטזיות, צרכים ותקציבים. כדי להגיע לתוצאה הרצויה, דרוש תכנון נכון וכשמדובר בווילות, התכנון הוא אתגר גדול עבור כל אדריכל ומעצב פנים ומצריך ליווי מקיף של הפרויקט, רגישות וטיפול בבירוקרטיה הרבה יותר מאשר בפרויקטים רגילים. מעוניינים להתחיל במלאכת תכנון וילות? אנו, במשרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב, מבינים שתכנון מוצלח יתרגם את הרצון והסגנון האישי שלכם לבית שיגשים את החזון שלכם.

תכנון וילות לצד עיצוב פנים

תכנית אדריכלית מפורטת ומדויקת תתרגם את החלומות, הרצונות והצרכים שלכם באופן מפורט ומדויק. התוכנית תכלול את כל מרכיבי הבית והבניה השונים, לרבות תכנון חזות חיצונית ופנימית, תכנון תשתיות, מפתחים, גגות, מדרגות וכל המערכות הבסיסיות והמתקדמות המשולבות בתכנון. התכנית תשלב גם את תנאי השטח, חוקי הבניה ומגבלות התקציב, ותתגבש במקביל לתקשורת רציפה אתכם.

כחלק מעיצוב הווילה כמכלול, עיצוב הפנים של הווילה הוא קריטי בשמירת הקו העיצובי שנקבע בתכנון הראשוני. במילים אחרות, כדאי לוודא שאותו אדריכל יבצע את תכנון הבית מהסקיצה הראשונה – יחד עם עיצוב פנים הבית – שיתבצע לאחר מכן.

עיצוב פנים כחלק מתכנון אדריכלי – עיצוב פנים מהווה חלק בלתי נפרד מהתכנון האדריכלי של הווילה, כדי שנוכל ליצור סביבת מגורים פרקטית בסגנון ובאווירה שאתם מחפשים. לשם כך, נתכנן ביחד אתכם את מאפייני העיצוב השונים.

במסגרת התכנון, נציע את מיקום פריטי הריהוט, נבחר את גופי התאורה, את הצבעים והגוונים ונקבע את חומרי הגימור – עבור כל אחד מהחדרים בווילה המתוכננת. כל אזור, חדר ופינה ייעודית בבית יקבלו את הטיפול הזה – החל מחדרי שינה, מטבח, חדר מגורים, פינת משפחה, חדרי רחצה ועד חדרי השירותים והכביסה וכו'.

לסיכום – אנחנו רוצים ללוות אתכם בתהליך התכנון, העיצוב והבניה

המשרד זוהר לבנון – אדריכלות ועיצוב יגשים את חלומכם לאיכות החיים. וזאת, משום שלעובדיו חשוב לתרגם את מכלול הצרכים והרצונות הפרטיים שלכם – להווה ולעתיד – ולייצר בהתאם תכנון מקיף עם מחשבה על כל פינה וכך לשפר באופן ניכר את איכות חייכם בביתכם!

לפגישת ייעוץ ללא תשלום

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

מאמרים נוספים

קידום בגוגל לעסקים קידום בגוגל לעסקים